מהו תהליך פיוריףדואר אלקטרוני:*
סלולרי:*
שם פרטי:*
שם משפחה:*
 
 

שפר את חייך והייה מאושר יותר.
בוא לגלות על תכנית הפיוריף (טיהור) האפקטיבית ביותר בעולם
 
ההצטברות של רעלים, זיהום וכימיקלים מזיקים אחרים בגוף יכולים לחולל שַמות בחייך. מאות אלפי אנשים עברו את תהליך הפיוריף של האברד במשך 30 השנים האחרונות במטרה להיפטר מההשפעות המזיקות של רעלים, כימיקלים, קרינה, מדבירי חרקים, חומרים משמרים במזון וכו'. התכנית נבחנה על-ידי אנשים מכל אורחות החיים אשר דיווחו על שינויים מהותיים בחייהם. בעזרת תכנית שכוללת שילוב מדויק של ויטמינים ומינרלים, אימון גופני קל, שהייה בסאונה ותזונה ראויה ניתן להחזיר לעצמך את האושר ואת האנרגטיות ולהסיר את המכשולים בפני שיפור רוחני.
 
הסאונה
במשך מאות שנים, אנשים מכל רחבי העולם השיגו שיפור גופני, מנטלי ואפילו רוחני מהזעה ממושכת בסאונה. בפינלנד, שם הומצא השם "סאונה", האמינו הפינים לאורך ההיסטוריה שהסאונה היא מקום לניקוי הגוף ולהתחדשות ולרענון הנשמה
תזונה נאותה
חלק חיוני ובלתי נפרד מתכנית הפיוריף הוא צריכה של ויטמינים, מינרלים ושמנים חיוניים. בנוסף לכך, חשוב לצרוך כמות מספקת של מים ולאכול ירקות טריים וזאת בנוסף לשמירה על תפריט מאוזן ובריא לאורך כל התכנית.
ויטמינים ומינרלים
לאורך התכנית תוספי התזונה (ויטמינים, מינרלים ושמנים) משלימים חסרים של חומרים מזינים על מנת להחזיר לגוף את מה שהוא מאבד בזמן סילוק הרעלים.
הבסיס להצלחת תכנית הפיוריף הוא שמירה על תזונה נאותה, תוספי מזון ומים בכדי לעזור לגוף לשטוף ולנקות את כל המערכות.
אימון גופני קל
מרכיב הריצה מהווה תפקיד חיוני בעידוד ההזעה אשר נדרשת במטרה לשטוף החוצה את המשקעים המזיקים שהצטברו מחשיפה לכימיקלים ורעלים במהלך החיים.
לריצה גם תפקיד חיוני בהזרמתו של הדם לכל חלקי הגוף כדי לעזור בסילוק הרעלים.
דוחות יומיים
בסוף כל יום כותבים דו"ח למפקח תהליך הפיוריף שבו מפרטים במדויק מה התרחש במהלכו – מבחינה רוחנית, מנטלית וגופנית. הדו"ח שלך יאפשר לקבוע את ההנחיות עבורך להמשך התוכנית וגם יידע את האחראים על התהליך לגבי התקדמותך – הכול כדי לוודא שהנך משיג את התוצאות הטובות ביותר.
הייה מאושר יותר!
המטרה של התכנית היא להעלות את הרמה המנטלית והרוחנית של האדם ובעקבות זאת גם שיפור גופני. תהליך הפיוריף מהווה את דלת הכניסה לשלב גבוה יותר של צלילות מחשבתית ושיפור רוחני. התחל את תהליך הפיוריף היום ועלה על הדרך לחיים מאושרים יותר!

התקשר, כתוב לנו או פשוט תגיע!
 
אנחנו נשמח מאוד לענות על השאלות שלך על תהליך הטיהור,
ולהראות לך איך הוא יכול להיטיב איתך ועם הגוף שלך.

אז פשוט התקשר 03-6270300 ,
כתוב לנו אימייל info@purif.co.il ,
מלא את הטופס בעמוד זה למטה ,
או פשוט בוא ל- שדרות ירושלים 39 "בנין אלהמברה"
המרכז לסיינטולוגיה ישראל
 
יודגש, כי מסירת המידע תלויה ברצונך ובהסכמתך וכי המידע אשר ייאסף ישמש לשם אספקת שירות מתאים והולם לצרכיך.
ייתכן והמידע יועבר לשם כך לארגוני סיינטולוגיה נוספים. תוכל/י לבטל את הסכמתך בכל עת והסרתך תטופל מיד.