פיוריף - Purif והחייםדואר אלקטרוני:*
סלולרי:*
שם פרטי:*
שם משפחה:*
 
 
טיהור והחיים
ל.רון האברד  

אנחנו חיים בחברה שמלאה בכימיקלים. קשה למצוא אדם בתרבות של ימינו שלא מושפע מעובדה זו. רובו הגדול של הציבור נתון מדי יום לספיגה של חומרים משמרים ממזון ושל רעלים כימיים אחרים, לרבות רעלנים מהאטמוספירה, חומרי הדברה וכדומה. מתווספות לכך הגלולות לשיכוך כאבים, החומרים המרדימים והסמים הרפואיים האחרים שבהם רופאים משתמשים ונותנים לאנשים במרשם. כמו כן, יש לנו את השימוש הנפוץ במריחואנה, Angel Dust, LSD וסמי רחוב אחרים אשר מחמירים מאד את המצב.
גיליתי אפילו שקיים דבר בשם "אישיות הסמים". סמים יכולים כפי הנראה לשנות את הגישה של אדם מהאישיות המקורית שלו לאישיות של אדם המטפח עוינות ושנאה, שהוא לא מאפשר להן לעלות לפני השטח. בעוד שיתכן שזה לא תמיד כך, הדבר אכן מעיד על קשר בין סמים ובין הבעיות המחמירות הנוגעות לפשיעה, תפוקה, הוצאה לפועל של תכניות וההתפרקות של התרבות החברתית והתעשייתית בעידן המודרני. כל הגורמים הללו מהווים חלק מהבעיה הביוכימית.

 

מדוע "טיהור"?
ידענו מאז 1968 שזו טעות לנסות לבצע טיפול נפשי ורוחני על מישהו שהשתמש בסמים.
אנשים שהשתמשו בסמים אינם מגיעים להישגי CASE עד שהסמים מטופלים.
ב-1977 הצהרתי ש-LSD נשאר במערכת כנראה, ומשתקע ברקמות השומניות של הגוף, ומועד להיכנס שוב לפעולה ולגרום לאדם ל"טריפים" בלתי צפויים.
לפי ההתפתחויות האחרונות במחקר, נראה כעת שלא רק LSD, אלא רעלים ורעלנים כימיים אחרים, חומרים משמרים, מדבירי חרקים וכדומה, כמו גם סמים רפואיים והרשימה הארוכה של סמי רחוב כבדים (Angel Dust, הרואין, מריחואנה וכדומה) יכולים להשתקע ברקמות ולהישאר בגוף למשך שנים.
אפילו סמים רפואיים כגון גלולות הרזיה, קודאין, נובוקאין ואחרים, נכנסו לרסטימולציה שנים לאחר שהם נלקחו, ולאחר שהניחו שהם כבר יצאו מן הגוף.
לפיכך נראה שכל אחד מהחומרים הביוכימיים העוינים הללו, או כולם ביחד, יכולים להילכד ברקמות, ושההצטברות שלהם כפי הנראה משבשת את הביוכימיה של הגוף ואת איזון הנוזלים שבו.
משקעי סמים עלולים לעצור כל עזרה מנטלית. הם גם עוצרים את חייו של האדם!
הסרתם של החומרים הכימיים העוינים הללו מגופו של כל אדם מאיצה כפי הנראה, ובחלק מן המקרים אפילו מאפשרת, הישגי CASE. שווה לבצע את הפעולה הזו, אפילו רק למען עצמה.
תהליך הטיהור, לפיכך, מיועד לכל אחד.
יודגש, כי מסירת המידע תלויה ברצונך ובהסכמתך וכי המידע אשר ייאסף ישמש לשם אספקת שירות מתאים והולם לצרכיך.
ייתכן והמידע יועבר לשם כך לארגוני סיינטולוגיה נוספים. תוכל/י לבטל את הסכמתך בכל עת והסרתך תטופל מיד.